راهنمای خریداران  محترم

 

واچر چیست؟

واچر، کوپن تخفیف برای مراکز تفریحی و رستوران می باشد.

واچرها چگونه به دست شما می رسند:

واچرهای سال 2019 فقط از طریق اپلیکیشن ارئه شده اند. پس از نصب اپلیکیشن و رجیستر کردن با ایمیل خود، واچرهای خریداری شده روی اپلیکیشن شما شارژ می شوند.

برای گوشی های با سیستم عامل اندروید، اپلیکیشن را از اینجا دانلود و نصب نمایید.

برای گوشی های با سیستم عامل ios، اپلیکیشن را از اینجا دانلود و نصب نمایید.

 

نحوه استفاده از واچر در مراکز تفریحی:

شما با داشتن یک عدد واچر برای یک مرکز تفریحی، فقط با پرداخت یک ورودی برای آن مرکز، 2 عدد بلیط ورودی دریافت خواهید کرد. یعنی متصدی فروش بلیط از شما پول یک بلیط را دریافت می کند اما به شما 2 بلیط  می دهد. بنابراین 2 نفر می تواند از آن مرکز استفاده کند.

 

مثال برای نحوه استفاده از واچر در مراکز تفریحی:

فرض کنید شما و همراهتان می خواهید به پارک آبی یاس بروید. اگر شما واچر این پارک را از سایت خریداری کرده باشید، دیگر نیازی نیست پول 2 بلیط  ورودی پرداخت کنید. کافیست واچر را به همراه پول یک بلیط ورودی به فروشنده بلیط داده، و او به شما 2 عدد بلیط خواهد داد.

 

هزینه 2 نفر با واچر برای پارک آبی یاس :

یک بلیط  ورودی پارک  آبی به مبلغ 245 درهم بعلاوه هزینه خرید یک واچر پارک آبی یاس به مبلغ 27 هزار تومان که جمعا تقریبا 272 هزار تومان خواهد شد.

 

هزینه 2 نفر بدون واچر برای پارک آبی:

2 بلیط ورودی پارک آبی یعنی  245 درهم + 245 درهم = 490 درهم   

همانطور که ملاحظه میکنید، با داشتن واچر، 218 هزار تومان کمتر پرداخته اید . حال اگر شما 4 نفر باشید، مبلغی که پس انداز میکنید 436 هزار تومان خواهد بود.

 

نحوه استفاده از واچر در رستوران ها:

شما و همراهتان یک واچر برای رستوران خاصی را دارید. به آن رستوران می روید. ابتدا واچر را به گارسون نشان دهید تا از راهنمایی های او نیز استفاده کنید. سپس از منو غذا، یک غذا را انتخاب کنید. فرض کنید غذای انتخابی شما 45 درهم است. بنابراین واچر راه به همراه 45 درهم داده، اما به شما از آن غذا دو پرس خواهند داد. یعنی پرس دوم کاملا رایگان.

پس شما برای دو پرس غذا به قیمت 90 درهم ، فقط پول یک پرس غذا ( یعنی 45 درهم) و یک عدد واچر (یعنی 5 هزار تومان) پرداخت کرده اید.

فرضا شما و همراهتان 4 روز در دبی اقامت دارید. بنابراین 8 وعده غذا (نهار و شام) در آنجا صرف خواهید کرد. حال اگر با استفاده از واچرها در هر وعده غذایی بطور میانگین 40 هزار تومان هزینه شما کاسته شود، در مجموع 320 هزار تومان هزینه سفر شما کاهش خواهد یافت.

 

برای انتخاب رستوران چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

مهمترین نکته در انتخاب رستوران، توجه به آدرس رستوران و برنامه سفرتان می باشد. برای مثال اگر در یکی از روزهای سفرخود ، قرار است برای ناهار و یا شام در مرکز خرید دبی مال باشید بهتر است رستورانی را انتخاب کنید که در مرکز خرید دبی مال واقع شده باشد.

 

اعتبار واچرها تا چه تاریخی می باشد؟

تمامی واچرهای سال 2019 ،تا تاریخ سی ام دسامبر 2019 (یعنی نهم دیماه سال 98) اعتبار دارند. 

آیا ما می توانیم از واچرها در تمامی روزهای سال استفاده کنیم؟

شما در تمامی روز های سال قادر به استفاده از واچرها هستید به جز : 1 ژانویه، 31 دسامبر، شب کریسمس، روز کریسمس، تعطیلات عید فطر، تعطیلات عید قربان، روز ولنتاین و تعطیلات روز ملی امارات.

 

نکاتی دیگر:

1.      برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر واچر در سایت، بر روی عکس واچر مربوطه کلیک کرده، تا اطلاعات بیشتری را مشاهده کنید.

 

2.      توجه داشته باشید که رستورانهای مختلف قوانین متفاوتی را در خصوص استفاده از واچرها در نظر گرفته اند. به طور مثال در برخی رستورانها ، پیش غذا و یا نوشیدنی شامل واچر نمی شود.

 

3.      از آنجا که کلیه واچرهای سال 2019 فقط از طریق اپلیکیشن ارائه می شوند، امکان استرداد واچرها به هیچ وجه مقدور نمی باشد. 

4.  هنگام استفاده از واچرها تلفن همراه شما می بایست به اینترنت دسترسی داشته باشد. می توانید از رومینگ خط تلفن همراه ایران و یا از سیم کارتهای امارات استفاده نمایید.