ورودی 2 پارک تفریحی دبی در یک روز( لگولند، بالیوود و موشن گیت)

لگولند، بالیوود و موشن گیت

شهر: دبی


قیمت بلیط اصلی: زیر 3 سال رایگان. بزرگسال 295 درهم

قیمت واچر: 315000 تومان

پارک موشن گیت:

پارک موشن گیت دبی بخشی از پارک ها و استراحتگاه دبی ( Dubai Parks & Resorts) می باشد اگر قدری صبر داشته باشید خواهید دید که در مجتمع تفریحی پارک موشن گیت انتظارات شما در بالاترین سطح تفریحات فراهم خواهد شد، این پارک موضوعی کمی بالاتر از لگولند و تم پارک بالیوود قرار گرفته است. با رزرو تور پارک موشن گیت، شاهد به وقوع پیوستن تمام تصورات خود از فیلم های افسانه ای هالیوود باشید. این گزینه بیشترین انعطاف را در زمینه ی سیاحت در این پارک و استفاده از27 بازی و سواری هیجان انگیزی دارد که در این پارک موضوعی با مساحت 1.9 میلیون فوت مربع و با ۵ منطقه ی شگفت انگیز قرار دارد. این پارک در منطقه ی پارک ها و اقامتگاه های دبی قرار دارد.
امکانات موجود در این مجموعه در مقایسه با پارک های مشهور فیلم سازی جهان مانند پارک استودیو یونیورسال و والت دیزنی قابل برابری است.

نکته:

  • امکان تهیه واچر پارک موشن گیت به تنهایی، در صورت فعال بودن از سمت شرکت امکان پذیر است. واچر پارک موشن گیت 49000 تومان میباشد.
  • شما می توانید با پرداخت هزینه یک بلیط کمبو (2تایی) کامل و یک عدد کوپن به گیشه بلیط فروشی،  2 عدد بلیط کامل کمبو (2تایی) دریافت کنید. یک روز استفاده از دو پارک شامل پارک های زیر: موشین گیت / بالیوود / لگولند و پارک آبی لگولند
  • اين مجموعه، داراي دو رستوران Olive Garden و Galitos مي باشد. براي تهيه اين رستورانها به شماره ذكر شده در سايت در واتس اپ پيام دهيد.
پارک لگولند دبی:

یکی دیگر از پارک های موضوعی پارک لگولند دبی است و بیش از 40 سواری و نمایش با تم لگو مختص خانواده هایی دارد که کودکان بین2 تا 12 سال همراه دارند. جاذبه هایی نظیر شهر لگو، فرودگاه شهر لگو، سرزمین کوچک، مرکز فرماندهی پلیس، مدرسه ی رانندگی و مدرسه ی قایق رانی در این پارک گنجانده شده اند. در مجاورت آن پارک آبی لگولند با بیش از 20 سرسره ی آبی منحصر به فرد قرار دارد. پارک ها و اقامتگاه های دبی یک جاذبه ی سرگرمی هیجان انگیز است که نوید این را داده است برای تمام سلیقه ها در طول روز چیزی برای ارائه داشته باشد.
پارک لگولند دبی، به شما فرصت تجربه ی یک دنیای خیالی و بسیار جالب را می دهد، که این پارک موضوعی پیرامون آجرهای اسباب بازی های ساختنی لگو ساخته شده است.

پارک آبی لگولند:

پارک آبی لگولند همانطور که از اسمش پیداست، بر پایه ی تم لگو هست که یک بازی محبوب برای کودکان است. این پارک هر انچه که شما از یک پارک آبی انتظار دارید را در خود دارد و برای لذت و تفریح کودکان بین 2 تا 12 سال طراحی شده است. در اینجا شاهد بیش از 20 سرسره ی آبی مخصوص تمام گروه های سنی خواهید بود.

پارک بالیوود دبی:

با وجود سواری های هیجان انگیز، نمایش های زنده ی متنوع و گزینه های قابل توجه برای خرید و صرف غذا که همگی برپایه ی فیلم های فانتزی هندی ساخته شده اند، شما قطعا گزینه های سرگرمی جالبی در پارک های بالیوود دبی برای تجربه به همراه خانواده ی خود خواهید داشت. بدون آن که زحمتی متوجه شما باشد ما برای شما یک سفر هیجان انگیز به همراه دسترسی به سواری ها و جاذبه ها در 5 مرکز پارک های بالیوود دبی را ترتیب می دهیم. این پارک اولین و شگفت انگیز ترین پارک جهان با تم بالیوود است.???? ??? ?????? ?? ????? 22 ????? 98 ??? 7 ??????? 99 (12 ?????? ??? 26 ???? 2020) ?? ??? ??????? ??????? ????? ????? ???. ???? ???? ?? ? ?????? ??? ?????? ??? ?? ?????? ?? ?????. ??????? ?? ?? ???? - ????????? 295 ???? ???? ???? ??? - 275 ????

آدرس: دبی - پالم جبل علی

تلفن: 0097148200000

وبسایت: www.dubaiparksandresorts.com